עיצוב אתרים מקצועי בסטודיו המוביל לעיצוב אתרים בישראל!

השפע האינסופי של אתרי אינטרנט גורם לכך שכשאדם מגיע לאתר מסוים, הוא מחליט תוך שניות בודדות אם להישאר בו או להמשיך לחפש את המידע אותו הוא ביקש למצוא במקומות אחרים. בהתאם, המשפט "אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני", ובפרט רושם חיובי, מעולם לא היה נכון יותר – והוא מחייב השקעת תשומת לב ומחשבה לא רק בתוכן של כל אתר אלא גם במראה שלו.

על-מנת להשאיר את הגולשים באתר שלנו ולספק להם חוויית משתמש איכותית, אנחנו בפלטפורמה – סטודיו לעיצוב אתרים שפועל בהצלחה מזה 25 שנים – מביאים לידי ביטוי את הניסיון הרב שצברנו. הניסיון, והכישרון שנלווה אליו מן הסתם, יוצרים לכל דף באתר מראה מרשים, מותאם לערכים שמרכיבים את ה-DNA של העסק וכזה שמייצר חיבור רגשי אצל הלקוחות הפוטנציאליים.

עיצוב אתר וורדפרס על בסיס אפיון מדויק

עיצוב אתרים מקצועי הוא תהליך, שראשיתו באפיון מדויק – של המטרה שלשמה קיים האתר (אתר תדמית, אתר עסקי, אתר שכולל בעיקר תוכן מקצועי, חנות אינטרנטית), של קהל היעד שמורכב גם מהלקוחות הוותיקים וגם מאלה שיצטרפו אליהם בזכות העיצוב, של המתחרים (על-מנת להבטיח בידול אפקטיבי מהם) ושל הערכים שמנחים את ההתנהלות העסקית.

תרגום כל המידע הנ"ל לכדי עיצוב אתר וורדפרס, שהוא הסוג הנפוץ ביותר של האתרים, או כל סוג אחר של אתר, כולל גיבוש שפה ויזואלית נכונה, בחירה של צבעים וגוונים לכל דף, שימוש בסמלים ומוטיבים גרפיים רלוונטיים וגימור מוקפד. באתרי וורדפרס, העיצוב לרוב מתבסס על התבניות הרבות שמציעה הפלטפורמה הפופולרית, אבל נדרשת גם התאמה אישית למאפיינים הספציפיים של כל עסק. זהו הערך המוסף של פלטפורמה – היכולת למנף את הכלים הרבים הקיימים לטובת עיצוב אתרים מקצועי שמתאפיין בהרמוניה מלאה עם העסק שלכם ועם הגולשים שמגיעים אל האתר.

עיצוב אתרים שיוצר נראות מושלמת בכל סוגי המסכים

דגש חשוב נוסף בכל תהליך עיצוב אתרים מקצועי הוא הבטחת נראות מושלמת גם בסמארטפונים, גם בלפטופים וגם במסכים גדולים של מחשבים נייחים (ובמידת הצורך אפילו במסכי טלוויזיה ענקיים). תצוגה אופטימלית במגוון כל כך רחב של גדלי מסכים הוא אתגר משמעותי עבור כל סטודיו לעיצוב אתרים, ובכל תהליך של עיצוב אתר, והפיתרון שנבחר במרבית המקרים הוא בניית ועיצוב אתר רספונסיבי – כלומר כזה שמזהה את מידות המסך עליו הוא מוצג ומתאים את עצמו אליהן.

הרספונסיביות היא חלק אינטגרלי מכל עיצוב אתר וורדפרס, וגם באמצעות פלטפורמות אחרות לבניית אתרים אפשר ליצור אותה – אבל מעבר לפן הטכני היחסית פשוט, אנשי מקצוע בתחום נדרשים לקבל את ההחלטות הנכונות גם מבחינת העימוד בכל דף ודף, כלומר כיצד מסדרים את האלמנטים השונים (טקסטים, תמונות, סרגל ניווט), גודל הכותרות, שטח הפוטר, מיקום טופס צור קשר אם ישנו, ועוד ועוד.

עיצוב אתרים עם ממשק משתמש מוצלח במיוחד

עיצוב אתרים הוא לא "רק" שפה גרפית, אלא תהליך שמשפיע על הממשק עם כל גולש ובהתאם על חוויית המשתמש (UX). המטרה היא להשאיר את כל מי שמגיע לאתר זמן רב ככל האפשר בו, ובפרט להוביל אותו אל האינטראקציות הרצויות מבחינת העסק (יצירת קשר, קריאת תכנים ספציפיים וכו'). בהתאם, מבנה חכם וניווט נוח הם מרכיבים מרכזיים שאנחנו בפלטפורמה מקדישים להם את מירב תשומת הלב.

בולטות וייחודיות

עיצוב אתרים איכותי תורם רבות גם למיתוג העסק, כאמור על-פי הערכים שבהם הוא מאמין ושאותם הוא רוצה לשדר לקהל היעד. סטודיו לעיצוב אתרים שיודע להעניק לאתר מראה ייחודי ובולט שמבחין אותו מאתרים אחרים בתחום הופך אתכם לזכירים ומבוקשים.

עיצוב אתרים עושים רק עם פלטפורמה – כי גם לכם מגיע אתר שאי אפשר להוריד ממנו את העיניים ושלא רוצים לצאת ממנו! עם היכולות הגבוהות שלנו אתם מרוויחים אתר ממוקד וחד, שמייצר חיבור רגשי מידי עם קהל היעד ומעביר את המסרים והערכים הנכונים בדרך לשפע אינטראקציות חדשות עם הלקוחות.