עיצוב אריזות מנצחות שפשוט אי אפשר להתעלם מהן

אמנם רוב האמרות שטבעו חז"ל הן כאלה שכדאי ליישם, אבל הכלל "אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו" כבר לא תמיד רלוונטי במאה ה-21. כלומר, המרכיב החשוב ביותר בכל מוצר הוא עדיין האיכות שלו, אבל אי אפשר להתעלם מההשפעה של האריזה על הנכונות של הלקוחות לקנות פריט כזה או אחר. בהתאם, כדאי מאוד להקדיש תשומת לב גם לעיצוב האריזה, ובפרט להפקיד אותה בידיים המקצועיות של הצוות המנוסה של פלטפורמה.

פיתוח הקונספט המחמיא ביותר לעיצוב האריזה המתאימה למוצר

השלב הראשון של עיצוב אריזות הוא פיתוח הקונספט המתאים ביותר לאופי המוצר, כך שתיווצר הרמוניה אופטימלית בין הקנקן לבין מה שבתוכו. בנוסף, נלקחים בחשבון הערכים שאותם מבקש העסק לשדר ומאפיינים שונים של קהל היעד, שהרי בסופו של דבר המטרה היא ליצור אצל הלקוחות הפוטנציאליים את הרושם הנכון. כך למשל ישנו הבדל בין עיצוב אריזות מזון לילדים לבין עיצוב אריזה של מוצר המיועד לגיל השלישי.

אלה הם למעשה הדגשים העיקריים במסגרת מיתוג עסקי באופן כללי. אריזת כל מוצר שאתם משווקים היא חלק בלתי נפרד מהמיתוג, הן מבחינת השפה הוויזואלית והן מבחינת התכנים שיופיעו עליה – עם התאמה כמובן לשטח הפנים של האריזה, ולאינטראקציה הספציפית שלה עם כל לקוח בנקודת המכירה, כך שגם ללוקיישנים שבהם תוצג בסופו של דבר האריזה יש השפעה על העיצוב שלה.

עיצוב אריזה שתיצור חיבור מיידי ללקוח

דגש חשוב נוסף במסגרת מיתוג אריזות הוא חיבור מיידי ללקוח. בהקשר זה, כדאי לזכור שכולנו מתנהלים בקוצר רוח מסוים ומחליטים מה לקנות, ובעיקר מה לא, תוך שניות בודדות. הניסיון המגוון של פלטפורמה גם לגבי עיצוב אריזות וגם לגבי חוויית הלקוח באופן כללי מאפשר לנו להבטיח לכם, וגם לקיים, יצירת חיבור מהיר ואפקטיבי עם הלקוחות.

במסגרת עיצוב אריזות מזון, העיקרון מומלץ כמעט תמיד הוא להציג את המוצר עצמו או תמונה שלו, כמובן באופן מחמיא במיוחד. הבלטת ערכים תזונתיים חיוביים – באופן גרפי או עם טקסט תמציתי ומדויק – תורמת אף היא למיתוג הרצוי.

חשוב לא פחות: הפן הפרקטי של עיצוב אריזות

מיתוג אריזות הוא פעולה הכרחית, אבל במקביל חשוב להקדיש תשומת לב גם לפונקציונליות. הידע הרב שצברנו בתחום עומד לרשותכם, כך שתוכלו למצוא את חומר הגלם המתאים ביותר למוצר ואת מבנה האריזה האידאלי. השיקולים הפרקטיים העיקריים לגבי עיצוב אריזות הם אורך חיי המדף המבוקש, התאמה לשינוע הצפוי, שמירה מיטבית על המוצר והצגתו באופן מחמיא. כשמדובר על עיצוב אריזות מזון מתווסף עוד שיקול משמעותי והוא דרישות הרגולציה הרלוונטיות.

בכל מקרה, אנחנו נפתח עבורכם דגמים לבנים עם חומרים אופציונליים עד שנגיע לאריזה המושלמת.

יישום מוקפד במיוחד של התכנון

מיתוג אריזות, עיצוב גרפי ותכנון הדגם הם נקודת מוצא מצוינת. על-מנת שהתוצאה בפועל אכן תהיה אריזה משכנעת ופרקטית, נדרש גם יישום מוקפד ומקצועי של התכנון. בשלב זה באה לידי ביטוי ההיכרות המעמיקה שלנו עם עולם הדפוס, הספקים המובילים בו ושלל טכניקות לייצור אריזות. עוד דגש שאנחנו בפלטפורמה משקללים בכל החלטה במסגרת עיצוב אריזות הוא VFM, כלומר התועלת ביחס לעלות, כך שהתוצאה תהיה המשתלמת ביותר מבחינתכם.

אנחנו מזמינים אתכם לעשות את הצעד הראשון בדרך לעיצוב אריזה שתהלום את דרישותיכם ולהשאיר לנו פרטים >>

לפגישת ייעוץ חינם