פלטפורמה – סטודיו לעיצוב גרפי

עיצוב גרפי הוא אמנות העברת מסרים מילוליים וערכים באמצעים ויזואליים. השפה הוויזואלית שמשמשת למימוש תוכנית עסקית ויצירת חיבור רגשי עוצמתי עם הלקוחות חייבת להיות ברורה לחלוטין, ממוקדת היטב ומדויקת מאוד. בהתאם לכך, רק סטודיו לעיצוב גרפי עם יכולות מוכחות וניסיון עשיר כמו פלטפורמה יכול להבטיח, ולא רק להבטיח אלא גם לקיים, עיצוב מושלם.

עיצוב שהוא גם מיתוג

עיצוב גרפי הוא חלק בלתי נפרד מתהליך מיתוג עסקי. הסיבה לכך פשוטה: כולנו מושפעים מהנראות של כל מרכיב בחיים שלנו. גם אצל מי שמאמין ב"אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו" מתרחשים באופן בלתי מודע תהליכים שונים על בסיס הפן הוויזואלי של כל מוצר, אתר אינטרנט, פרסומת, אריזה וכו'.

מיתוג ועיצוב גרפי איכותיים באמת הם תוצאה של תהליך מוקפד – עוד אחת מהסיבות לכך שפלטפורמה היא המקום הנכון להיעזר בו לטובת יצירת מראה מחמיא לכל מרכיב באינטראקציות שלכם עם קהל הלקוחות, הקיימים והפוטנציאליים.

מה כולל תהליך העבודה עם הסטודיו לעיצוב גרפי שלנו?

אם עיצוב גרפי הוא אמנות לכל דבר, סטודיו לעיצוב גרפי מורכב מצוות של אמנים מוכשרים ומנוסים ביצירת השפה הוויזואלית המתאימה ביותר לכל מטרה ובמימוש הרעיונות באופן מיטבי.

השלב הראשון בתהליך מיתוג ועיצוב גרפי הוא כאמור אפיון מדויק של ה-DNA של העסק, של הערכים שלפיהם הוא מתנהל, של קהל היעד והדרכים ליצור איתו חיבור, ושל המתחרים (לצורך בידול מהם כך שהאופי הייחודי של העסק יבוא לידי ביטוי בכל מקום רלוונטי).

השלב הבא הוא תרגום מדויק של כל המידע הנ"ל להחלטות מעשיות:

  • מה יהיו הצבעים הדומיננטיים בשפה הוויזואלית
  • אילו גוונים ישולבו בכל עיצוב גרפי ספציפי
  • מהם הגופנים שייצרו הרמוניה מוצלחת עם התוכן
  • באילו אייקונים, אימוג'ים ואלמנטים גרפיים אחרים כדאי להשתמש
  • ועוד ועוד.

תיק העבודות המרשים של פלטפורמה מהווה את העדות הטובה ביותר לביצוע מיומן של שני השלבים, תמיד תוך שיתוף פעולה מלא עם הלקוח.

4 הכללים ליצירת לוגו איכותי

לוגו הוא אחד המרכיבים העיקריים במסגרת מיתוג ועיצוב גרפי. כשמתבוננים בלוגו ישנה לפעמים התחושה שכמעט כל אחד וכל אחת יכולים לתכנן אותו, אולם בפועל מדובר במלאכה מורכבת שמחייבת הבנה מעמיקה לגבי העקרונות הבסיסיים, ולכן רק סטודיו מקצועי לעיצוב גרפי הוא המקום הנכון ליצירת לוגואים.

4 הכללים הבסיסיים ליצירת לוגו איכותי הם:

  1. פשוט – באופן כללי, פשטות היא איכות שכדאי ליצור במסגרת עיצוב גרפי.
  2. ברור – המסר שמעביר הלוגו חייב להיות כזה שניתן לקלוט אותו בן רגע.
  3. ברוח הערכים שמאפיינים את המותג – כדי לשמור על ההרמוניה הרצויה.
  4. ייחודי – כדי להתבדל מהמתחרים ולהקל על קהל היעד לזהות את הלוגו עם העסק.

עיצוב מקצועי שמקפיד על היצמדות לכללים הנ"ל הופך את הלוגו לזכיר מאוד, ובכך מייצר אמון בסיסי כלפי העסק כבר בראשיתה של כל אינטראקציה עם כל לקוח, וזוהי בעצם מטרתו.

המומחיות שלנו – הרווח שלכם

עיצוב גרפי איכותי נשען על יצירתיות ועל רעיונות שמשלבים טרנדים עכשוויים עם מוטיבים קלאסיים, ובמקביל מחויב למקסימום פרקטיות. המומחיות של פלטפורמה, אם תרצו השילוב בין האמנות לאומנות, התפישה האסתטית המדויקת והידע רחב ההיקף לגבי מיתוג ושיווק, מבטיחה – וכמובן גם מקיימת – חזות מרשימה ומחמיאה לעסק, ומשיכת מקסימום תשומת לב רצויה מצד הלקוחות.