עיצוב קטלוגים – קטלוג מעוצב הוא תעודת הזהות של העסק שלך

קטלוג ייצוגי הוא כלי שיווק ומכירה חשוב לכל עסק באשר הוא. קטלוג מושקע המתוכנן, מעוצב ומופק במקצועיות הוא בעצם כרטיס הביקור האולטימטיבי לעסק שלכם.

קטלוג טוב מייצג את חזון העסק וערכי הליבה שלו באמצעות תכנים ויזואליים וטקסטואליים. הוא משקף את הערכים של העסק, מנגיש את היתרונות ומבליט את הייחוד שלו אל מול המתחרים. כל זאת תוך שמירה על שפה עיצובית אחידה "המדברת" את שפת המותג שלך ומשקפת את ערכיו – ממבט חטוף בשער ועד קריאה יסודית של הקטלוג מתחילתו עד סופו.

קטלוג שעשוי טוב מעביר את היתרונות השיווקיים של העסק שלך בשפה גרפית עדכנית, מדויקת ונגישה.

ישנם סוגים שונים של קטלוגים, כאשר המוכר והשכיח ביותר מציג את מוצרי/שירותי החברה, אך ישנם גם קטלוגים שמציגים את החברה או הארגון ופעילותם ומטרתם חיזוק התדמית החיובית של המותג.

אז מהם היתרונות בעיצוב קטלוג ייחודי לעסק שלכם?

 • קטלוג מקצועי שמעוצב היטב, בשילוב תמונות חזקות ואינפורמציה רלוונטית המונגשת באופן מדויק – מסייע לבסס את המוניטין של החברה, לעזור בשיווק שלה ובסגירת עסקאות הלכה למעשה.
 • הלקוח יכול להתרשם ממלאי המוצרים/ו/או השירותים אותם מספקת החברה גם אם אינם מוצרי מדף בהגדרה.
 • עיצוב קטלוגים באופן נכון מאפשר הצגת המוצרים ו/או השירותים של העסק באופן אופטימלי, לפעמים אפילו באופן המתעלה על הרושם של 'מפגש' עם המוצר עצמו…
 • עיצוב קטלוג מקצועי באופן מוקפד ועם תמונות מקצועיות יוצר חווית משתמש חיובית ומרגשת שמעוררת סקרנות.
 • את הקטלוג ניתן לקחת ולשמור – גם כאשר הלקוח כבר אינו בבית העסק / בפגישה / בתערוכה / ביריד, אתם עדיין איתו.

אז יאללה! אתם מוזמנים להתרשם מקטלוגים שעיצבנו ולפנות אלינו לייעוץ לגבי הקטלוג המתאים בדיוק לכם

לפגישת ייעוץ חינם

פלטפורמה מציגה – עיצוב והפקת קטלוגים

בפלטפורמה ניצור עבורך קטלוג מרשים וייחודי שישקף את תדמית ומהות העסק שלך ויתרום לחיזוק המותג. קטלוג טוב יהווה כלי פעולה יעיל בפגישות עסקיות, ירידים ותערוכות – רכיב תצוגה מנצח, ואמצעי מכירה אפקטיבי.

אלו השלבים אותם נעבור יחד בדרך לעיצוב קטלוג אידיאלי עבורכם:

 1. בריף – כדי להניע את תהליך עיצוב הקטלוג שלכם נצטרך לגבש בשיתוף עמכם בריף מסודר: מהו קהל היעד? מהן המטרות והמסרים אותם אנו מעוניינים "לשדר" מעבר להצגת התוכן עצמו? (קטלוג לחברת סטארטאפ רפואי לדוגמה כדאי שישדר טכנולוגיה וניקיון קליני).
  תשובות לשאלות האלו יעזרו לנו בתהליך עיצוב הקטלוג ואף בבחירת הפורמט הפיזי והחלטות טכניות כמו סוג נייר, סוג הדפסה וכו'.
 2. ארגון והכנה– כדאי מאוד להכין מבעוד מועד את תוכן הקטלוג – טקסטים רלוונטיים ערוכים, צילומי מוצר איכותיים (אם מדובר כמובן במוצר) ברזולוציית הדפסה וכיו"ב.
 3. סוף מעשה במחשבה תחילה – תכנון נכון של הקטלוג ייעל את התהליך ויחסוך עבורכם ועבורנו זמן עבודה מיותר.
  בשלב התכנון נקבל מכם קובץ וורד מוקלד על מנת לקבל מושג על הנפח המשוער. עם האינפורמציה הזאת נתכנן את מספר העמודים/כפולות הנדרשים ואף 'נבנה' קטלוג דמי קטן, מעין שלד בסיס של הקטלוג, Layout של התוכן בראשי פרקים פרוש על פני מספר עמודים הנדרשים להכיל את הטקסטים והתמונות והסדר בו הם יופיעו.
 4. עיצוב הקטלוג עצמו – כאן אנחנו מתחילים את הקסם… מתחילים לייצר יש מאין, להפוך את התכנים שלכם לאטרקטיביים, את המילים לחוויה, את הפסקאות למסע… הכל קשור להכל – בחירת פונטים, צבעוניות, טיפול בתמונות – הכל מתחבר בסימביוזה על מנת לייצר את החוויה הנדרשת, אותה תחושה, אותו רגש אותו אנחנו מעוניינים שהלקוח יחווה במעבר על הקטלוג המוגמר.
 5. בדיקה והגהה – זה השלב שבו אנחנו מעבירים לכם את העבודה להתרשמות, בדיקה והגהה. כשתסיימו, החומר יחזור אלינו לסבב תיקונים והתאמות. מספר הסבבים יקבע מראש לפני תחילת העבודה. באופן עקרוני, ככל שהתוכן הראשוני שהכנתם עבורנו (שלב 2) ערוך ומדויק יותר ככה נזדקק לפחות סבבים.
 6. אישור סופי, סגירה והדפסה – בתום הסבבים, ולאחר אישור כל הגורמים הרלוונטיים, נכין ונסגור את הקובץ לדפוס בהתאם לסוג ההדפסה וטכניקות ההפקה שבחרנו: למינציות, חיתוכים מיוחדים, הבלטות, הטבעות ועוד.
 7. הפקה – ברוב המקרים בית הדפוס יפיק עבורכם העתק שמש והדפסת אייריס (הדפסה מדמה דפוס) לאישור סופי לפני הדפסה.
 8. הקטלוג החדש בידיכם מוכן לשימוש והפצה!