מיתוג עסקי

להעביר את המסר, להיות מבודל ולבלוט!

בעולם דינמי ומתעדכן, עם שפע של ערוצי מדיה, מגוון עצום של מוצרים, תחרות רבה בכל קטגוריה כל חברה צריכה להישאר רלוונטית, לבלוט, להעביר מסר חד, ברור ומדויק. ריבוי המתחרים מאתגר אותנו להיות ייחודיים ובעלי ערך מוסף למשתמש ויצירת תיעדוף. כדי לבלוט אנחנו חייבים למצוא את הבידול הנכון ולהציג את היתרונות הייחודיים, לספר את הסיפור הנכון ולייצר את ההתרגשות והציפייה אצל קהל היעד שלנו.
ה -DNA של המותג שלך צריך לחלחל לכל הארגון. התמדה ושמירה על עקביות מייצרת נאמנות חזקה מצד הלקוחות כלפי הארגון. יש חשיבות רבה לפנייה אל הרגש של הלקוחות וזה המקום שבו האימאג׳ ואישיות המותג משחקים תפקיד חיוני. כל נקודות ההשקה עם הצרכנים, העובדים והספקים משקפות למעשה דרכן את המותג שלך.

כאנשים, אנחנו מונעים אמוציונאלית. לכן, יש להגדיר את ערכי המותג ובמידה וכשיש ביניהם ערכים משותפים – אז נוצר קשר. המיתוג מחבר את כל נקודת המפגש של העסק עם הלקוחות. כל חוויה שהצרכנים חווים מול מוצרי ושירות העסק משפיעים ומעצבים את תפיסת המותג שלך בעינהם. החל מפרסום, אתר האינטרנט, מענה טלפוני, נראות העסק, אריזה, ערוצי המדיה – כולם יחד מעצבים את תפיסת המותג שלך בעיני הלקוח.

תהליך מיתוג עסקי הוא תהליך מקצועי ודורש עבודה מעמיקה ומחוייבות מצד הלקוח וחברת המיתוג. זהו מסע משותף שבא להגדיר את צרכי העסק, חזון, אסטרטגיה, ערכים ושפת מותג.

לנו בפלטפורמה יש את הכלים והניסיון הרב בבניית תהליכי מיתוג נכונים, מדוייקים ויצירתיים. אנחנו מקשיבים ללקוח, יוצאים לחפש, חוקרים, פותחים עיניים, לומדים את המתחרים ויוצרים שפה חדשה נכונה ומדויקת המייצרת ערך ללקוח. אנחנו מאמינים בשותפות לדרך ומלווים את הלקוחות צעד אחר צעד, והצלחה שלכם היא הצלחה שלנו.