בישראל פועלת תעשייה בטחונית ענפה שהחלה עוד טרם הקמת המדינה והפכה עם השנים למרכיב בולט בתעשייה הישראלית. תעשייה זו נועדה לתת מענה לצרכיה הבטחונים של מערכת הביטחון בישראל. עם השנים והניסיון הרב שנצבר, הפכה ישראל למעצמה בטחונית בינלאומית ורבים מאמצעי הלחימה שמפותחים בארץ מיועדים ליצוא בפיקוח סיב״ט במשרד הביטחון. לצד התעשיות הגדולות שבבעלות המדינה התפתחה תעשייה ענפה של תעשיינים ויזמים פרטיים שהבינו את הפוטנציאל הטמון בתעשיות הבטחוניות ובפנייה לשווקים הבינלאומיים.
עם פריצת הגבולות לשוק הגלובלי, השינויים שעבר עולם השיווק וההיצע הרב הקיים היום נוצר הצורך בבולטות, בהדגשת הערך המוסף וביצירת הסיפור הייחודי שלך. כמו כל מותג אופנה או אחר גם תעשייה זו מתמודדת עם מתחרים רבים בקטגוריה ולכן יש צורך למתג את החברה ומוצריה, לבנות שפת מותג מבודלת וחזקה, לייצר ערך למשתמש, להקים אתר אינטרנט, לבלוט במדיה החברתית, לעצב ביתן ולהשתתף בתערוכות הגדולות בעולם בשוק האזרחי והצבאי.
לנו בפלטפורמה יש ניסיון של 20 שנים במיתוג עסקי בתעשייה הבטחונית. אנחנו מבינים ומכירים את התעשייה הבטחונית, מלווים את הלקוחות שלנו בכל השלבים כולל בתערוכות הגדולות בעולם SHOT SHOW, IWA Outdoor Classics, MILIPOL ועוד.
קחו צעד קדימה ובואו ניפגש!