משרד מיתוג בוטיק עם גישה אישית ובלתי אמצעית בעבודה עם לקוחות

מה אנחנו עושים?

פלטפורמה מתמחה בעיצוב ומיתוג עסקי עבור חברות היי טק, מוסדות וארגונים, בתחום התקשורת, התעשייה הביטחונית, ומוצרי צריכה. אנו בונים מותגים ויוצרים שפת מותג יצירתית וייחודית, תוך בדיקת המתחרים והקטגוריה. אנחנו נעזור לכם בכל השלבים החל משלב האסטרגיה, פיתוח קונספט ובניית שפה גרפית, ונלווה אתכם לאורך כל התהליך ובכל המדיות.

פלטפורמה‭ ‬היא משרד מיתוג שהוקם‭ ‬ע”י‭ ‬בני‭ ‬רזניק, שמביא ידע אקדמי וניסיון מעשי בחברה. כישוריו, יכולותיו והחזון‭ ‬שלו‭ ‬בנושאי‭ ‬מיתוג‭ ‬ושיווק, ‬יחד‭ ‬עם‭ ‬צוות‭ ‬מעצבים‭ ‬מוכשר, יוצרים את החזון האמנותי והמסחרי של פלטפורמה, יוצרים שילוב רב עוצמה המניע את הלקוחות‭ ‬שלנו‭ ‬קדימה‭ ‬ועוזר‭ ‬להם‭ ‬לגלות‭ ‬מלוא‭ ‬הפוטנציאל‭ ‬העסקי‭ ‬שלהם‭.

מה מיוחד בתהליך?

הייחודיות של משרד המיתוג פלטפורמה באה לידי ביטוי בשיטת העבודה המשלבת עיצוב נכון, חשיבה יצירתית, מקצועיות ושירותיות גבוהה. אנחנו מקשיבים לצרכים שלכם, שואלים את השאלות הנכונות, ומתרגמים את המאפיינים והערכים שהגדרנו לשפת מותג ייחודית ויצירתית. יש לנו ניסיון עשיר ומוכח של 25 שנים ותהליכי עבודה שיוצרים סיפורי הצלחה. מהשלבים הראשונים ניהיה ממוקדי מטרה, וכל רעיון יצירתי שנציע יהיה מגובה בהיתכנות.

מה הכי חשוב לנו?

חשוב לנו שתהיו רגועים ושתרגישו נינוחים כי מרגע שמתחילים לעבוד ביחד, אנחנו נעשה כל מאמץ כדי להוביל את המוצר שלכם להצלחה. חשוב לנו להיות שותפים לדרך, ולתת לכם את הפתרונות היצירתים ביותר. חשוב לנו לפתח קשרים ארוכי טווח עם לקוחותינו, המבוססים על כבוד והערכה הדדית. חשוב שתיהנו מהניסיון העשיר שלנו שנצבר לאורך 25 שנים של עבודה בתחום. והכי חשוב שתמיד תקבלו מענה עם חיוך על הפנים.


ניסיון וידע

פלטפורמה היא משרד מיתוג ועיצוב עם מעל 25 שנות ניסיון במיתוג ושיווק


בוטיק

פלטפורמה היא משרד מיתוג בוטיק עם גישה אישית ובלתי אמצעית בעבודה עם לקוחות. אנחנו תמיד קשובים, נגישים וידידותיים


חוויה

מותג צריך, בראש ובראשונה, לייצר חוויה עבור הלקוחות שלו. כאן אנחנו נכנסים לתמונה


בית אחד לכל השירותים

משרד המיתוג שלנו מציע פתרון מקיף ללקוח, החל מקונספט ועד למוצר הסופי

בין לקוחותינו